30denní stravovací plán od zkušených trénérů z freshkruháče

Tento produkt je mnohem víc, než jen pouhý jídelníček!!!

V jednoduchosti ti nejprve na několika stránkách vysvětlíme základní orientaci ve světě stravy.

Strava k tréninku patří, a i když pro nás je to spíše doplněk, specializujeme se především na trénink samotný, máme ti co nabídnout i v tomto směru!

Tento plán je soubor našeho know-how, které jsme sbírali pracně 10 let a teď ho předáváme dál.

Tento plán je jednoduché následovat!

Protože obsahuje přesný rozpis receptů na 30dní, vč. kalorických hodnot.

Recepty jsou s postupem, kcal, počtem porcí, obrázkem, prostorem na poznámky (v tištěné verzi)

Obsahuje týdenní přehled pro lepší orientaci

Obsahuje denní přehled pro detail každého pokrmu

 

co plán obsahuje?

30 dní které ti změní život!!!

Na každý den pečlivě připravená snídaně, oběd a večeře! Tedy 30×3 do detailu popsané pokrmy, které čekají jen na uvaření. A snědení 🙂

Každý recept obsahuje kromě postupu také kalorické hodnoty na 1 porci, počet porcí, POSTUP a poměr makroživin.

Našich více než10 let zkušeností z oblasti fitness jsme s našimi trenéry dali dohromady a v rámci tohoto ebooku ti všechny naše zkušenosti přehledně naservírujeme jako na talíři – doslova 🙂

Naše zkušenosti jsou možná dlouholeté a rozsáhlé, ale udělali jsme maximum pro to, abychom vše JEDNODUŠE A NÁVODNĚ popsali. Nevynalézáme znovu kolo – ale snažíme se ti problematiku přiblížit tak, abys například chápal co znamenají nutriční hodnoty na štítkách potravin, co to jsou makroživiny a proč se všude uvádí kalorie.

Abychom ti práci s čísly co nejvíc zjednodušili, máme pro tebe kalorickou kalkulačku. Ta ti v kombinaci s návodem v našem plánu a hlavně s našimi recepty (a tréninky) dá absolutní smysl a pomůže ti dosáhnout tvých cílů.

Naším posláním je pomoci co největšímu počtu lidí, a to nejen fyzicky a nejen u nás v gymech. A i když uznáváme “kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem” přeci jen umíme psát spíš ČESKY než jinak 🙂 A my se držíme toho, co nám jde.

Zdravé a inspirativní recepty!

To vše přehledně a jednoduše dostupné každému

Do informací, které v plánu předáváme, a které jsme na sobě a našich klientech testovali 10 let, zahrnujeme naše know-how jak ke stravě přistupovat a hlavně – MECHANISMY  A TECHNIKY JAK U ZDRAVÉ STRAVY VYDRŽET!

KOMPLETNĚ V ČEŠTINĚ!

naši zákazníci říkají

"Líbí se mi, že se nejedná pouze o receptář, ale v ebooku je především jednoduše vysvětlená základní problematika stravování. Přístupů je všude na internetu hodně, ale myslím, že pro obyčejné lidi, jako jsem já, je toto dobrý základ a hlavně to dokážu držet i po konci plánu"
Milan P.
Programátor
"Vařím ráda a několik receptů z ebooku již znám. Co je pro mě však velký přínos je systém, který provází celý 30denní plán. Mohu jednoduše vše následovat, veškeré hodnoty jsou za mě spočítané, a tak mám půl práce s vařením za sebou. Navíc nemusím neustále vymýšlet, co vlastně mám dnes vařit a co nakoupit. Všechno je v plánu popsané a tím šetřím čas"
Kristýna M.
Úřednice
"Mám ráda zdravé jídlo, ale často běžné jsou recepty na hodinu a více u plotny. Proto oceňuji především jednoduchost ale zároveň pestrost tohoto jídelníčku"
Marie V.
Manažerka
"Oceňuji pestrost jídel a opravdu srozumitelný úvod do světa zdravých jídel. Nejsou to nejspíš žádné inovativní a takzvaná tajemství fitness, ale pro mě je důležité, že tomu rozumím, dokážu plán následovat a už po měsíci mám jasné výsledky, které lze měřit."
Slávek k.
Řidič

tajemství úspěchu

Do tohoto ebooku jsme vnesli naše “tajné” techniky, které při vaření sami používáme 🙂

Ne, není to žádná raketová věda a nejedná se o “nikdy neodhalené tajemství kulinařiny”.

Jsou to zkrátka jednoduché vychytávky, které vám ušetří spoustu času a zároveň dosáhnete efektivní přípravy ZDRAVÝCH pokrmů odpovídající nutričním hodnotám, které vaše tělo potřebuje (to a mnohem víc na vás čeká v tomto plánu)